Чистка тентів і маркіз

Categories Новини
0

тенти чисткаЗ настанням холодів приходять опади у вигляді дощу або снігу, а літо приносить нам спекотні промені сонця. Все це спонукає нас застосовувати різні пристосування для захисту фасадів будівель. Одним з найбільш популярних пристосувань є тент. Тент — це спеціальний навіс для захисту від вітру, сонця і снігу. Зазвичай такий навіс зроблений з тканини, комбінованого або синтетичного полотнища, натягнутого на металевий каркас.Тенти широко використовуються на літніх терасах кафе і ресторанів, а також на кузовах автомобілів і причепів. Ще одна актуальна навісна конструкція — це маркіз. Маркіз — це конструкція, яка може збиратися і розбиратися. Використовується маркіз для захисту вуличних об’єктів від вітру і дощу. Маркізи мають кілька різновидів: пергольні маркізи, ліктьові, віконні, а також купольні. Вони застосовуються залежно від потреб об’єкта. Ці обидва пристосування дуже практичні, от тільки не слід забувати, що чищення тентів і маркіз просто необхідна.

 Отже, в яких же випадках чистка тентів і маркіз актуальна? Насамперед, не забувайте, що при правильній експлуатації тент і маркіз може прослужити не менше п’яти років, але багато хто не знає як правильно це робити. По-перше, чистка тентів і маркіз повинна здійснюватися регулярно, особливо якщо маркіз або тент довго були в складеному стані. По — друге, чистка тентів і маркіз актуальна для збереження первісного кольору і властивостей тканини.

Яким же чином здійснюється чистка тентів і маркіз? Це питання цікавить багатьох. Звичайно, можна спробувати самостійно почистити тканини, але для цього слід купити чистячі засоби, потім проводиться безпосередньо чистка тентів і маркіз. згодом, можна зіпсувати тканину, водооталківающій просочення, а також якщо це маркізи — то автоматичний механізм. Ось тому чистка тентів і маркіз повинна здійснюватися професіоналами.

Чистка тентів і маркіз починається з тестування тканини. На цьому етапі визначається ступінь забруднення і підбираються необхідні средства.Чістка тентів і маркіз може проводиться як з демонтажем, так і без нього. Все залежить від того, які забруднення. Якщо вони незначні, то чистка тентів і маркіз проводиться в кінці дня, щоб уникнути прямих сонячних променів, а також слід уникати вітряною погоди. При легких забрудненнях чистка тентів і маркіз проводиться за допомогою води 50 — 60 градусів, необхідного миючого концентрату, а також щітки високою або середньої жорсткості.

Київ чистка тентівЯкщо забруднення застарілі, то тоді чистка тентів і маркіз проводиться по іншому методу.В такому випадку чистка тентів і маркіз виконується із застосуванням парогенератора, або на тканину наносяться чистячі засоби органічного змісту, потім видаляються за допомогою водного пилососа і наостанок полоскати водою. Завершується така чистка тентів і маркіз полосканням і просушуванням тканини. Також чистка тентів і маркіз передбачає нанесення водооталківающій речовини, а також речовини, що перешкоджає вигоряння тканин.

На сьогоднішній день існує безліч компаній, який надає даний вид послуг. Як правило, в цю послугу входить також монтаж / демонтаж навісів, навантаження і при необхідності транспортування тентів. Більшість клінінгових компаній пропонує своїм постійним клієнтам дисконтні накопичувальні картки, а для корпоративних клієнтів є накопичувальна система бонусів. Багато клінінгові компанії виїжджають в будь-яку точку міста, а також готові працювати в будь-який зручний час і день тижня, а також надають гарантії на свою роботу.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>