Чистка більярдних столів

Categories Новини
0

більярдні столи чисткаБільярд , як самостійна гра , виник ще в середніх віках в Азії. Деякі історики вважають , що його витоки з Китаю , інші — з Індії. Тепер це , напевно, вже назавжди залишиться загадкою. Але в тому , що в даний час більярд одна з найпопулярніших ігор у світі , сумніватися не доводиться. З Азії він швидко « перекочував » у Європу , де і отримав широке розповсюдження. Спочатку більярд був доступний лише заможним людям . Є згадки про те , що в шістнадцятому столітті англійські монархи були любителями « поганяти кулі ». У царську Росію більярд потрапив завдяки Петру Першому , який привіз його на батьківщину з Голландії. Він швидко полюбився аристократії , а через деякий час став доступний і простому люду , так як був невід’ємним атрибутом розважальних закладів. І донині в більярд грають практично в усьому цивілізованому світі , більше того , він вийшов на професійний рівень — проводяться світові чемпіонати і національні турніри . Відповідно, зростають і вимоги до більярдної атрибутиці . У першу чергу це стосується більярдних столів — вони повинні відповідати всім необхідним параметрам. Тому вони вимагають ретельного догляду , а це , однозначно чистка більярдних столів .
чистка більярдних столів послугаДонедавна чистка більярдних столів була недоступна. Це склалося через те , що столи , а особливо сукно , має специфічну структуру , доглядати за яким не так-то просто . Як правило , спроби чистки більярдного столу закінчувалися плачевно для останнього. Сукно витягалося під дією чистячих засобів , внаслідок чого утворювалися складки — як Ви самі розумієте , грати на такому столі не доставить особливого задоволення . Тому протягом десятків років простіше було замінити сукно , ніж намагатися здійснити чистку більярдного столу . Але стан речей в корені змінилося з появою на ринку послуг клінінгових компаній. Тепер власники більярдних столів можуть зробити зітхання полегшення — чищення більярдних столів стала доступна як ніколи. Клінінгові компанії перейняли досвід , який напрацьовувався у країнах Європи та США , щоб тепер заощадити Ваші кошти та грошові кошти. Чистка більярдних столів — послуга відносно нова , проте , вона вже встигла завоювати популярність , адже набагато швидше і вигідніше регулярно виконувати чистку більярдного столу , чес міняти сукно. Працівникам клінінгових компаній Ви можете довіряти на всі сто відсотків , вони не можуть собі дозволити навіть найменшу помилку. Репутація — це те , що має першорядне значення. чистка більярдних столів замовитиКлінери регулярно проходять навчання , відвідують семінари та тренінги , де знайомляться з новими методиками чищення більярдних столів та клінінгу в загальному . Важливий і той факт , що у своїй роботі співробітники клінінгових компаній використовують тільки новітнє технічне обладнання , яке делікатно і ефективно видаляє забруднення з будь-яких поверхонь . І звичайно , чистка більярдних столів — це , перш за все , якісні та безпечні миючі та чистячі засоби , які не порушують структуру волокна і після чистки воно залишається без змін. Через велику кількість виробників столів , такий запобіжний засіб , як тест на сумісність , є необхідністю. І тільки якщо тест пройдено , то послуга «Чистка більярдних столів» виконується повноцінно.
Щоб скористатися послугою «Чистка більярдних столів» , необхідно зробити лише один телефонний дзвінок і вже через годину бригада професійних клинеров буде у Вашому розпорядженні . Завдяки цій послузі Ви зможете у декілька разів збільшити експлуатаційний період Вашого столу.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>